Gizlilik Politikası

Giriş:

NGS TATLI (“Biz” veya “şirket”) olarak, kullanıcılarımızın (“siz”) gizliliğine önem veriyoruz. Bu Gizlilik Politikası, NGS TATLI tarafından size sağlanan hizmetlerle bağlantılı olarak sizden topladığımız kişisel verilerin nasıl kullanılacağı ve korunacağı konusunda bilgi verir.
 

Veri Toplama:

NGS TATLI, web sitesini ziyaret ettiğinizde, uygulamamızı kullandığınızda, bizimle iletişime geçtiğinizde veya bizden bir hizmet satın aldığınızda sizden kişisel veriler toplayabilir. Bu veriler isminiz, e-posta adresiniz, telefon numaranız, ödeme bilgileriniz, IP adresiniz, konum bilgileriniz, kullanım verileriniz ve diğer benzer bilgileri içerebilir.
 

Veri Kullanımı:

NGS TATLI, topladığımız kişisel verileri aşağıdaki amaçlarla kullanabilir:
Hizmetlerimizi sunmak, Hizmetlerimizi geliştirmek ve kişiselleştirmek, Müşteri hizmetleri sunmak, Yeni ürünler, hizmetler ve teklifler hakkında bilgi vermek, Yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek.
 

Veri Paylaşımı:

Kişisel verilerinizi yalnızca aşağıdaki durumlarda paylaşabiliriz:
Hizmetlerimizi sağlamak ve geliştirmek için gerekli olan üçüncü parti hizmet sağlayıcılarıyla, Yasal yükümlülükleri yerine getirmek, haklarımızı savunmak veya hizmetlerimizi korumak amacıyla, Şirketin satılması, birleşme veya benzeri bir işlem durumunda yeni sahibiyle.
 

Veri Güvenliği:

NGS TATLI, kişisel verilerinizi korumak için endüstri standartlarında güvenlik önlemleri uygular. Ancak, hiçbir iletim yöntemi veya elektronik depolama yöntemi tamamen güvenli olmadığından, verilerinizin kesinlikle güvende olacağını garanti edemeyiz.
 

Gizlilik Politikası Değişiklikleri:

Bu Gizlilik Politikası’nı zaman zaman değiştirebiliriz. Yeni politikanın etkin olacağı tarih, bu sayfanın üstünde belirtilecektir.
 

İletişim:

Sorularınız veya yorumlarınız için bize aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:
İletişim Numarası: 0530 570 64 40
Gurulce köyü mevki, İzmir yolu, 16510 Mustafakemalpaşa/Bursa
 
Son güncelleme: 14 Temmuz 2023